Aktualności

Filtruj wiadomości
 • Studenci Politechniki Rzeszowskiej z wizytą dydaktyczną

  25.05.2022

  Studenci Politechniki Rzeszowskiej zrzeszeni w Kole Naukowym Wydziału Inżynierii Środowiska odbyli wizytę dydaktyczną w Elektrociepłowni Stalowa Wola S.A. W zakładzie mieli okazję zapoznać się z procesem technologicznym produkcji energii elektrycznej i ciepła ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych metod proekologicznych przygotowania wody takich jak: instalacja elektrodializy odwracalnej, instalacja odwróconej osmozy i elektrodejonizacji.

 • Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. uruchamia nową bramę towarowo-osobową

  29.04.2022

  Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. informuje, że z dniem 4 maja 2022 r. uruchomiona zostanie brama wjazdowa od strony ul. Spacerowej, za pośrednictwem której realizowany będzie podstawowo ruch towarowo-osobowy do siedziby Spółki. Zalecaną drogę dojazdu pokazano na załączonej mapie poglądowej. Jednocześnie informujemy, że dotychczasowa możliwość dojazdu do siedziby Spółki od strony ul. Energetyków poprzez teren Tauron Wytwarzanie S.A. – Oddział Elektrownia Stalowa Wola zostaje utrzymana.

 • Życzenia Wielkanocne od Zarządu oraz pracowników Elektrociepłowni Stalowa Wola S.A.

  12.04.2022

  Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych Zarząd oraz Pracownicy Elektrociepłowni Stalowa Wola S.A. przesyłają wszystkim najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pogodnych, pełnych wiary, nadziei i miłości Świąt.

 • Informacja o podwyżce cen ciepła wytwarzanego w Elektrociepłowni Stalowa Wola S.A.

  04.04.2022

  Zarząd Elektrociepłowni Stalowa Wola S.A. (dalej ECSW) w odniesieniu do informacji Spółdzielni Mieszkaniowej w Stalowej Woli skierowanej do mieszkańców o wdrożonych podwyżkach czynszów od 1 kwietnia 2022 r. informuje, że treść tej informacji w zakresie wskazanej wysokości podwyżki ciepła dokonanej rzekomo przez ECSW jest niezgodna z prawdą.

 • Wsparcie dla Zakładowego Klubu Sportowego (ZKS) Stal Stalowa Wola

  24.03.2022

  Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. dołożyła swoją „cegiełkę” w kierunku rozwoju młodych adeptów piłki nożnej Zakładowego Klubu Sportowego (ZKS) Stal Stalowa Wola. Wsparcie w postaci nowego sprzętu treningowego (w tym m.in. piłek, znaczników, tyczek, drabinek) otrzymali Starsi Młodzicy z rocznika 2009 drużyny piłkarskiej w/w Klubu.

Aktualne Przetargi

Zobacz listę aktualnych przetargów prowadzonych przez Elektrociepłownię Stalowa Wola S.A.

LISTA PRZETARGÓW

Ochrona Środowiska

Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. prowadzi proces produkcyjny kierując się zasadami zrównoważonego rozwoju

CZYTAJ WIĘCEJ

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.