Aktualności

Filtruj wiadomości
 • Pomoc dla Ukrainy

  11.03.2022

  Zarząd Spółki i Pracownicy Elektrociepłowni Stalowa Wola S.A. nie pozostali obojętni na krzywdę spowodowaną działaniami zbrojnymi Rosji na terenie Ukrainy. W ramach zorganizowanej zbiórki zebrano środki pieniężne, które przeznaczono w części na zakup potrzebnych produktów, a - we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Stalowej Woli - w części przekazano na rzecz organizowanej zbiórki dla rejonu radziechowskiego na Ukrainie.

 • Telewizja kablowa STELLA o Elektrociepłowni Stalowa Wola S.A.

  14.02.2022

  Miło jest nam poinformować, że telewizja kablowa STELLA w ramach bieżącego serwisu informacyjnego w dniu 4.02.2022 r. przygotowała materiał dotyczący Elektrociepłowni Stalowa Wola S.A. (ECSW). Przedstawiono w nim bieżące funkcjonowanie ECSW, a także zwrócono uwagę na istotne kwestie związane m.in. ze znaczącym ograniczeniem negatywnego wpływu na środowisko.

 • Zawarcie ugody z Abener Energia

  04.01.2022

  Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A oraz spółka Abener Energia z siedzibą na terenie Hiszpanii podpisały 31 grudnia 2021 r. ugodę regulującą wzajemne rozliczenia związane z budową bloku gazowo-parowego dla ECSW.

 • Czas Świąt – czas prezentów

  03.01.2022

  Pracownicy Elektrociepłowni Stalowa Wola S.A. zorganizowali w grudniu 2021 roku zbiórkę pieniędzy przeznaczonych na zakup upominków dla mieszkańców Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Podleśna Przystań”. Z zebranych datków udało się zakupić artykuły które były przez młodych mieszkańców „Podleśnej Przystani” najbardziej oczekiwane. Mamy nadzieję, że przekazane upominki stały się powodem wielu uśmiechów i radości wychowanków „Podleśnej Przystani”.

 • Wybory „Sołtysa Roku” powiatów stalowowolskiego oraz niżańskiego

  03.01.2022

  Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. jako firma lokalna angażuje się w inicjatywy społeczne, które są podejmowane na wszystkich szczeblach lokalnych samorządów, aby docenić wysiłki osób działających na rzecz rozwoju naszego regionu i okolicznych społeczności. Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. jako jeden z fundatorów nagród, wsparła tegoroczny plebiscyt na „Sołtysa Roku” powiatów stalowowolskiego oraz niżańskiego.

Aktualne Przetargi

Zobacz listę aktualnych przetargów prowadzonych przez Elektrociepłownię Stalowa Wola S.A.

LISTA PRZETARGÓW

Ochrona Środowiska

Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. prowadzi proces produkcyjny kierując się zasadami zrównoważonego rozwoju

CZYTAJ WIĘCEJ

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.