Aktualności

Filtruj wiadomości
 • 70-lecie Koła Zakładowego Stowarzyszenia Elektryków Polskich przy Elektrowni Stalowa Wola

  24.10.2022

  W dniu 14 października 2022 r. odbyły się uroczystości jubileuszowe 70-lecia Zakładowego Koło SEP przy Elektrowni Stalowa Wola. Koło powołane zostało do życia 1 stycznia 1952r. przy Oddziale Krakowskim SEP. W kolejnych latach w związku z przeobrażeniami struktur organizacyjnych Stowarzyszenia oraz reformą administracyjną w kraju Koło SEP przy ESW zmieniało przynależność kolejno do oddziałów: lubelskiego, rzeszowskiego i ostatecznie tarnobrzeskiego.

 • Produkt EKO Biznes

  25.05.2021

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniu 24 maja 2021 r. Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. otrzymała CERTYFIKAT Źródła Energii Ekologicznej wydany przez Polskie Towarzystwo Certyfikacji Energii z siedziba w Poznaniu.

 • Zakończenie prac przy budowie kotłowni rezerwowej

  13.11.2020

  W dniu 13 listopada 2021 r. podpisaniem protokołu przejęcia do eksploatacji w Elektrociepłowni Stalowa Wola S.A. zakończyły się prac związane z budową rezerwowej kotłowni, na którą składają się kotłownia oraz instalacje pomocnicze łączące kotłownię z instalacjami bloku gazowo-parowego.

 • Blok gazowo – parowy oddany do eksploatacji

  30.09.2020

  W dniu 30 września 2020 r. podpisaniem protokołu przejęcia do eksploatacji w Elektrociepłowni Stalowa Wola S.A. zakończyły się prace realizacyjne związane z budową bloku gazowo-parowego. Tym samym nowa jednostka wytwórcza rozpoczęła pracę w systemie elektroenergetycznym Polski.

 • Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. zsynchronizowana z siecią.

  10.03.2020

  Pierwsza synchronizacja z Krajową Siecią Elektroenergetyczną turbozespołu gazowego nowego bloku parowo-gazowego w Elektrociepłowni Stalowa Wola miała miejsce 4 marca 2020 roku.

Aktualne Przetargi

Zobacz listę aktualnych przetargów prowadzonych przez Elektrociepłownię Stalowa Wola S.A.

LISTA PRZETARGÓW

Ochrona Środowiska

Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. prowadzi proces produkcyjny kierując się zasadami zrównoważonego rozwoju

CZYTAJ WIĘCEJ

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.