Aktualności

Filtruj wiadomości
 • Życzenia Bożonarodzeniowe od Zarządu oraz pracowników Elektrociepłowni Stalowa Wola S.A.

  20.12.2022

  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Zarząd oraz Pracownicy Elektrociepłowni Stalowa Wola S.A. przesyłają wszystkim najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pogodnych, pełnych wiary, nadziei i miłości Świąt.

 • Wsparcie dla osób starszych i samotnych z terenu Miasta Stalowa Wola

  08.12.2022

  Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. włączyła się w organizowaną przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej (dalej: „MOPS”) w Stalowej Woli akcję charytatywną „Stalowowolska Paczka Pomocy”. Celem zorganizowanej w 2022 roku akcji jest wsparcie w okresie przedświątecznym osób starszych i samotnych z terenu Miasta Stalowa Wola, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Pracownicy Elektrociepłowni przekazali na ten cel m.in. artykuły spożywcze i chemiczne.

 • 70-lecie Koła Zakładowego Stowarzyszenia Elektryków Polskich przy Elektrowni Stalowa Wola

  24.10.2022

  W dniu 14 października 2022 r. odbyły się uroczystości jubileuszowe 70-lecia Zakładowego Koło SEP przy Elektrowni Stalowa Wola. Koło powołane zostało do życia 1 stycznia 1952r. przy Oddziale Krakowskim SEP. W kolejnych latach w związku z przeobrażeniami struktur organizacyjnych Stowarzyszenia oraz reformą administracyjną w kraju Koło SEP przy ESW zmieniało przynależność kolejno do oddziałów: lubelskiego, rzeszowskiego i ostatecznie tarnobrzeskiego.

 • Wykonanie testów odbudowy systemu KSE

  06.06.2022

  W dniu 1 czerwca 2022 r. Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. (PSE), Polenergia Elektrociepłownia Nowa Sarzyna Sp. z o.o. (ENS) oraz Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. (ECSW) wykonały test odbudowy KSE z wynikiem pozytywnym.

 • Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. wspiera zainteresowania swoich pracowników

  03.06.2022

  W ostatni majowy weekend (28-29 maja 2022 r.) w malowniczej dolinie rzeki Raby, tuż przy średniowiecznej fortecy w Dobczycach odbył się Runmageddon - bieg przeszkodowy, który jest wyścigiem w ekstremalnych warunkach poprowadzonym przez ekstremalne przeszkody. Zarząd Elektrociepłowni Stalowa Wola S.A. (ECSW) wspiera pozazawodowe zainteresowania swoich pracowników i umożliwił udział w tej imprezie sportowej dwóm reprezentantkom. Na 13 kilometrowej trasie zmierzyły się one z 50 przeszkodami.

Aktualne Przetargi

Zobacz listę aktualnych przetargów prowadzonych przez Elektrociepłownię Stalowa Wola S.A.

LISTA PRZETARGÓW

Ochrona Środowiska

Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. prowadzi proces produkcyjny kierując się zasadami zrównoważonego rozwoju

CZYTAJ WIĘCEJ

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.