Aktualności

Filtruj wiadomości
 • Muzeum Regionalne w Stalowej Woli o lokalnej elektrowni.

  30.11.2021

  Muzeum Regionalne w Stalowej Woli realizuje cykl filmów dokumentalnych dotyczących Centralnego Okręgu Przemysłowego pn. „COP: historia, ludzie, zabytki”. W odcinku nr 6 przedstawiono historię powstania Elektrowni Stalowa Wola. W materiale zaprezentowano archiwalną dokumentację fotograficzną z czasów budowy elektrowni, jak również liczny zbiór zabytków w znacznej części pochodzących z w/w okresu czasowego.

 • Wsparcie dla domu dziecka „Podleśna Przystań”

  01.09.2021

  Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. włączyła się w organizowaną przez lokalny portal stalowemiasto.pl akcję pomocy młodym mieszkańcom domu dziecka „Podleśna Przystań”. Celem akcji była pomoc w lepszym przygotowaniu się do nowego roku szkolnego jedenastu wychowankom „Podleśnej Przyjaźni”.

 • Tauron i PGNiG mają list intencyjny dotyczący ECSW

  03.08.2021

  Tauron i PGNiG podpisały list intencyjny dotyczący możliwej transakcji sprzedaży udziałów w Elektrociepłowni Stalowa Wola (ECSW) przez Grupę Tauron na rzecz Grupy PGNiG. We wrześniu ubiegłego roku firmy uruchomiły w Stalowej Woli blok gazowy o mocy 450 MW. Obecnie koncerny posiadają po 50 proc. akcji ECSW.

 • Produkt EKO Biznes

  25.05.2021

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniu 24 maja 2021 r. Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. otrzymała CERTYFIKAT Źródła Energii Ekologicznej wydany przez Polskie Towarzystwo Certyfikacji Energii z siedziba w Poznaniu.

 • Przejęcie rynku ciepła

  03.05.2021

  Informujemy, że z dniem 1 maja 2021 r. Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. przejęła całkowicie rynek ciepła od TAURON Wytwarzanie S.A. – Oddział Elektrownia Stalowa Wola.

Aktualne Przetargi

Zobacz listę aktualnych przetargów prowadzonych przez Elektrociepłownię Stalowa Wola S.A.

LISTA PRZETARGÓW

Ochrona Środowiska

Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. prowadzi proces produkcyjny kierując się zasadami zrównoważonego rozwoju

CZYTAJ WIĘCEJ

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.