Aktualności

Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. wspiera zainteresowania swoich pracowników

03.06.2022 Informacje

W ostatni majowy weekend (28-29 maja 2022 r.) w malowniczej dolinie rzeki Raby, tuż przy średniowiecznej fortecy w Dobczycach odbył się Runmageddon - bieg przeszkodowy, który jest wyścigiem w ekstremalnych warunkach poprowadzonym przez ekstremalne przeszkody. Zarząd Elektrociepłowni Stalowa Wola S.A. (ECSW) wspiera pozazawodowe zainteresowania swoich pracowników i umożliwił udział w tej imprezie sportowej dwóm reprezentantkom. Na 13 kilometrowej trasie zmierzyły się one z 50 przeszkodami. Na trasie trzeba było liczyć się z pokonywaniem etapów w błocie, dźwiganiem opon, wspinaniem się na liny i ścianki czy przekraczaniem zasieków, sprawdzając w ten sposób swoje możliwości i pokonując własne słabości. Z tymi zadaniami poradziły sobie bardzo dobrze.

Kolejne biegi Runmageddon odbędą się m.in. w czerwcu w Katowicach i we wrześniu w Warszawie, w obydwu zawodach ECSW będzie miała również swoją reprezentację. Życzymy powodzenia i jak najmniej kontuzji.

img_3772.jpegimg-20220529-wa0211.jpgimg-20220529-wa0206.jpgimg-20220529-wa0311.jpg       

 

Aktualne Przetargi

Zobacz listę aktualnych przetargów prowadzonych przez Elektrociepłownię Stalowa Wola S.A.

LISTA PRZETARGÓW

Ochrona Środowiska

Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. prowadzi proces produkcyjny kierując się zasadami zrównoważonego rozwoju

CZYTAJ WIĘCEJ

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.