Aktualności

Filtruj wiadomości
 • 70-lecie Koła Zakładowego Stowarzyszenia Elektryków Polskich przy Elektrowni Stalowa Wola

  24.10.2022

  W dniu 14 października 2022 r. odbyły się uroczystości jubileuszowe 70-lecia Zakładowego Koło SEP przy Elektrowni Stalowa Wola. Koło powołane zostało do życia 1 stycznia 1952r. przy Oddziale Krakowskim SEP. W kolejnych latach w związku z przeobrażeniami struktur organizacyjnych Stowarzyszenia oraz reformą administracyjną w kraju Koło SEP przy ESW zmieniało przynależność kolejno do oddziałów: lubelskiego, rzeszowskiego i ostatecznie tarnobrzeskiego.

 • Wykonanie testów odbudowy systemu KSE

  06.06.2022

  W dniu 1 czerwca 2022 r. Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. (PSE), Polenergia Elektrociepłownia Nowa Sarzyna Sp. z o.o. (ENS) oraz Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. (ECSW) wykonały test odbudowy KSE z wynikiem pozytywnym.

 • Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. wspiera zainteresowania swoich pracowników

  03.06.2022

  W ostatni majowy weekend (28-29 maja 2022 r.) w malowniczej dolinie rzeki Raby, tuż przy średniowiecznej fortecy w Dobczycach odbył się Runmageddon - bieg przeszkodowy, który jest wyścigiem w ekstremalnych warunkach poprowadzonym przez ekstremalne przeszkody. Zarząd Elektrociepłowni Stalowa Wola S.A. (ECSW) wspiera pozazawodowe zainteresowania swoich pracowników i umożliwił udział w tej imprezie sportowej dwóm reprezentantkom. Na 13 kilometrowej trasie zmierzyły się one z 50 przeszkodami.

 • Studenci Politechniki Rzeszowskiej z wizytą dydaktyczną

  25.05.2022

  Studenci Politechniki Rzeszowskiej zrzeszeni w Kole Naukowym Wydziału Inżynierii Środowiska odbyli wizytę dydaktyczną w Elektrociepłowni Stalowa Wola S.A. W zakładzie mieli okazję zapoznać się z procesem technologicznym produkcji energii elektrycznej i ciepła ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych metod proekologicznych przygotowania wody takich jak: instalacja elektrodializy odwracalnej, instalacja odwróconej osmozy i elektrodejonizacji.

 • Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. uruchamia nową bramę towarowo-osobową

  29.04.2022

  Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. informuje, że z dniem 4 maja 2022 r. uruchomiona zostanie brama wjazdowa od strony ul. Spacerowej, za pośrednictwem której realizowany będzie podstawowo ruch towarowo-osobowy do siedziby Spółki. Zalecaną drogę dojazdu pokazano na załączonej mapie poglądowej. Jednocześnie informujemy, że dotychczasowa możliwość dojazdu do siedziby Spółki od strony ul. Energetyków poprzez teren Tauron Wytwarzanie S.A. – Oddział Elektrownia Stalowa Wola zostaje utrzymana.

Aktualne Przetargi

Zobacz listę aktualnych przetargów prowadzonych przez Elektrociepłownię Stalowa Wola S.A.

LISTA PRZETARGÓW

Ochrona Środowiska

Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. prowadzi proces produkcyjny kierując się zasadami zrównoważonego rozwoju

CZYTAJ WIĘCEJ

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.