Aktualności

Filtruj wiadomości
 • Czas Świąt – czas prezentów

  03.01.2022

  Pracownicy Elektrociepłowni Stalowa Wola S.A. zorganizowali w grudniu 2021 roku zbiórkę pieniędzy przeznaczonych na zakup upominków dla mieszkańców Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Podleśna Przystań”. Z zebranych datków udało się zakupić artykuły które były przez młodych mieszkańców „Podleśnej Przystani” najbardziej oczekiwane. Mamy nadzieję, że przekazane upominki stały się powodem wielu uśmiechów i radości wychowanków „Podleśnej Przystani”.

 • Wybory „Sołtysa Roku” powiatów stalowowolskiego oraz niżańskiego

  03.01.2022

  Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. jako firma lokalna angażuje się w inicjatywy społeczne, które są podejmowane na wszystkich szczeblach lokalnych samorządów, aby docenić wysiłki osób działających na rzecz rozwoju naszego regionu i okolicznych społeczności. Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. jako jeden z fundatorów nagród, wsparła tegoroczny plebiscyt na „Sołtysa Roku” powiatów stalowowolskiego oraz niżańskiego.

 • Muzeum Regionalne w Stalowej Woli o lokalnej elektrowni.

  30.11.2021

  Muzeum Regionalne w Stalowej Woli realizuje cykl filmów dokumentalnych dotyczących Centralnego Okręgu Przemysłowego pn. „COP: historia, ludzie, zabytki”. W odcinku nr 6 przedstawiono historię powstania Elektrowni Stalowa Wola. W materiale zaprezentowano archiwalną dokumentację fotograficzną z czasów budowy elektrowni, jak również liczny zbiór zabytków w znacznej części pochodzących z w/w okresu czasowego.

 • Wsparcie dla domu dziecka „Podleśna Przystań”

  01.09.2021

  Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. włączyła się w organizowaną przez lokalny portal stalowemiasto.pl akcję pomocy młodym mieszkańcom domu dziecka „Podleśna Przystań”. Celem akcji była pomoc w lepszym przygotowaniu się do nowego roku szkolnego jedenastu wychowankom „Podleśnej Przyjaźni”.

 • Tauron i PGNiG mają list intencyjny dotyczący ECSW

  03.08.2021

  Tauron i PGNiG podpisały list intencyjny dotyczący możliwej transakcji sprzedaży udziałów w Elektrociepłowni Stalowa Wola (ECSW) przez Grupę Tauron na rzecz Grupy PGNiG. We wrześniu ubiegłego roku firmy uruchomiły w Stalowej Woli blok gazowy o mocy 450 MW. Obecnie koncerny posiadają po 50 proc. akcji ECSW.

Aktualne Przetargi

Zobacz listę aktualnych przetargów prowadzonych przez Elektrociepłownię Stalowa Wola S.A.

LISTA PRZETARGÓW

Ochrona Środowiska

Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. prowadzi proces produkcyjny kierując się zasadami zrównoważonego rozwoju

CZYTAJ WIĘCEJ

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.