Aktualności

Filtruj wiadomości
 • Informacja o podwyżce cen ciepła wytwarzanego w Elektrociepłowni Stalowa Wola S.A.

  04.04.2022

  Zarząd Elektrociepłowni Stalowa Wola S.A. (dalej ECSW) w odniesieniu do informacji Spółdzielni Mieszkaniowej w Stalowej Woli skierowanej do mieszkańców o wdrożonych podwyżkach czynszów od 1 kwietnia 2022 r. informuje, że treść tej informacji w zakresie wskazanej wysokości podwyżki ciepła dokonanej rzekomo przez ECSW jest niezgodna z prawdą.

 • Wsparcie dla Zakładowego Klubu Sportowego (ZKS) Stal Stalowa Wola

  24.03.2022

  Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. dołożyła swoją „cegiełkę” w kierunku rozwoju młodych adeptów piłki nożnej Zakładowego Klubu Sportowego (ZKS) Stal Stalowa Wola. Wsparcie w postaci nowego sprzętu treningowego (w tym m.in. piłek, znaczników, tyczek, drabinek) otrzymali Starsi Młodzicy z rocznika 2009 drużyny piłkarskiej w/w Klubu.

 • Pomoc dla Ukrainy

  11.03.2022

  Zarząd Spółki i Pracownicy Elektrociepłowni Stalowa Wola S.A. nie pozostali obojętni na krzywdę spowodowaną działaniami zbrojnymi Rosji na terenie Ukrainy. W ramach zorganizowanej zbiórki zebrano środki pieniężne, które przeznaczono w części na zakup potrzebnych produktów, a - we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Stalowej Woli - w części przekazano na rzecz organizowanej zbiórki dla rejonu radziechowskiego na Ukrainie.

 • Telewizja kablowa STELLA o Elektrociepłowni Stalowa Wola S.A.

  14.02.2022

  Miło jest nam poinformować, że telewizja kablowa STELLA w ramach bieżącego serwisu informacyjnego w dniu 4.02.2022 r. przygotowała materiał dotyczący Elektrociepłowni Stalowa Wola S.A. (ECSW). Przedstawiono w nim bieżące funkcjonowanie ECSW, a także zwrócono uwagę na istotne kwestie związane m.in. ze znaczącym ograniczeniem negatywnego wpływu na środowisko.

 • Zawarcie ugody z Abener Energia

  04.01.2022

  Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A oraz spółka Abener Energia z siedzibą na terenie Hiszpanii podpisały 31 grudnia 2021 r. ugodę regulującą wzajemne rozliczenia związane z budową bloku gazowo-parowego dla ECSW.

Aktualne Przetargi

Zobacz listę aktualnych przetargów prowadzonych przez Elektrociepłownię Stalowa Wola S.A.

LISTA PRZETARGÓW

Ochrona Środowiska

Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. prowadzi proces produkcyjny kierując się zasadami zrównoważonego rozwoju

CZYTAJ WIĘCEJ

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.