Aktualności

Produkt EKO Biznes

25.05.2021 Wydarzenia

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniu 24 maja 2021 r. Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. otrzymała CERTYFIKAT Źródła Energii Ekologicznej wydany przez Polskie Towarzystwo Certyfikacji Energii z siedziba w Poznaniu.

Uzyskanie certyfikatu potwierdziło, że energia elektryczna wytwarzana w bloku gazowo-parowym spełnia wymagania Systemu Gwarancji Sprzedaży Energii Ekologicznej na potrzeby produktu EKO Biznes oferowanego przez TAURON.

W ramach EKO Biznes oferowany jest zakup energii elektrycznej o obniżonej emisji CO2 wytwarzanej w elektrociepłowniach. Stosowana w nich kogeneracja polega na wspólnej produkcji energii elektrycznej i ciepła w jednym procesie technologicznym, dzięki czemu jest efektywniejsza niż ich konwencjonalne wytwarzanie.

Zapraszamy do zapoznania się z kartą produktu (link do pliku) oraz do odwiedzenia strony: https://biznes.tauron.pl/energia-elektryczna/eko-biznes.

Aktualne Przetargi

Zobacz listę aktualnych przetargów prowadzonych przez Elektrociepłownię Stalowa Wola S.A.

LISTA PRZETARGÓW

Ochrona Środowiska

Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A. prowadzi proces produkcyjny kierując się zasadami zrównoważonego rozwoju

CZYTAJ WIĘCEJ

Ważne: nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.